gur***@gmail.com
Member since: Nov -0001
No questions submitted yet.
Answer to: The selling price of 13 apples is the same as the cost price of 26 mangoes. The selling price of 16 mangoes is the same as the cost price of 12 apples. If the profit on selling mangoes is 20%, What is
25%